Hakkımızda

Yaklaşık 14 yıl önce bir ara sokakta küçük bir muayeneden başlayıp bugün Şişli’nin merkezindeki bir kliniğe uzanan yol hikayesi. Yüzlerce hasta, implant operasyonları,cerrahi işlemler, estetik uygulamalar vs.. Adım adım ilerledik,hastalarımızın talep ve önerileriyle kendimizi geliştirdik ve onların bizi çevrelerine tavsiye etmesiyle de büyüdük. Ama biz yine de baktığımız hasta sayısı ile değil de tedavileri için onlara ayırdığımız zaman ve kurulan dostluklarla anılmak istiyoruz.Bu samimiyetle sizleri de en azından tanışmaya ve bir kahve içmeye bekliyoruz.

İLKEMİZ: Hiçbir kullanım şartına bağlı olmadan, şu yüzden böyle oldu bu yüzden olmadı demeden mümkün olan en yüksek hasta memnuniyetini sağlamak. Tedavinin prensipleri aynı olsa da biliyoruz ki her insan farklı bakış açısına,yaşam tarzına ve estetik anlayışına sahip olabilir. İşte bu yüzden en temel ilkemiz “Kişiye Özel” çözümler üretebilme çabası.

PRENSİBİMİZ: Uygulanacak tedavilerde, mevcut doğal diş yapısını mümkün olduğunca korumak,en minimal dokunuşlarla çözüme ulaşmaya çalışmak vazgeçilmez prensibimiz. Tedavi planının oluştururken kendim için olsa nasıl bir yol izlerdim duygusuyla hareket etmek ve öncelikli tercih olarak hastalarımıza bunu önermek, bazen de hastalarımız için sağlıklı veya uzun ömürlü olmayacağını düşündüğümüz tedavileri maddi kaygı taşımadan hastalarımıza anlatıp bu tedavi seçeneklerinden kaçınmak.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz: Kendimize yüklediğimiz misyon diş tedavisini herkes için ulaşılabilir hale getirmek ve yaşam kalitesini yüksek tutabilmek. Özellikle mali imkanları yetersiz hastalarımızda bazen bunu gücümüz yettiğince kendimiz sağlamaya çalışırken bazen de sosyal sorumluluk projeleriyle ya da bize destek verebilecek arkadaş ve dostlarımızla başarmak. Ayrıca sadece tedaviye odaklanmak yerine bazen de koruyucu ve hastalık önleyici eğitim faaliyetleriyle sağlığın korunmasına yardımcı olmak.

Vizyonumuz: Gerek ülkemiz adına ve gerekse kendimiz adına bu branşta bir marka olabilme hedefi. Ölçümlenebilir bir kalite standartı oluşturabilme arzusu. En yeni teknoloji ve tedavi imkanlarını insanlarımıza sunabilmek, mümkün olan en yüksek hasta memnuniyetine ulaşabilmek ve tedavisi tamamlanan her hastamız için kendisinde, benim için en uygun tedavi seçeneği buydu inancını oluşturabilmek.

deri mont
web tasarım
seo hizmeti
neo sambu