Sağlık Turizmi

Dünya ülkeleri artık İstanbul’u yeni sağlık ortağı ve yükselen medikal turizm merkezi olarak tanımaktadır. Coğrafi konumu itibari ile Orta Doğu, Avrupa, Balkanlar ve Afrika’nın ortasında bulunan Türkiye, sahip olduğu iyi yetişmiş hekim ve sağlık çalışanı, ulaşım kolaylığı, 62 ülke ile vizesiz seyahat imkanı ve yüksek sağlık teknolojisi sayesinde bu amaca emin adımlarla ilerlerken, Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan bir köprü özelliği taşıyan İstanbul da Türkiye’nin sağlık turizmi başkenti olarak göze çarpmaktadır.

İstanbul, sahip olduğu medikal kaynaklarını, spa ve wellness imkânlarını beş yıldızlı otellerle birleştirerek, sağlık turistine kaliteli ve avantajlı turizm paketleri sunmaktadır. Sağlık için ülkemize gelen turistin İstanbul’a ayak basmasından itibaren, evine uğurlanana kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet; uzman sağlık personeli ve acente yetkilileri tarafından karşılanmaktadır. Türkiye bu alanda hizmet veren sağlık kuruluşlarının, sağlık hizmeti kalitesi, JCI(Joint Comissions International/Uluslararası Birleşik Komisyonu), JCAOH(Joint Comission on Accreditation of Healthcare Organizations/Sağlık Kuruluşlarının Akreditasyon Birleşik Komisyonu) ve ISO(International Organization for Standardization / Uluslararası Standartlık Örgütü) gibi uluslararası kuruluşlar tarafından da onaylanmaktadır.

1

Bu güzel şehri ziyaret için çok kısa bir süreniz mi var? Endişelenmeyin bu kısa sürede dahi “İstanbul’u yaşamak” için alternatifleriniz mevcut.
Sürekli düzenlenen günlük turlarla, önemli tarihi yerleri, müzeleri, meşhur Kapalı çarşı ve civarını gezebilirsiniz. Oteller veya limandan hareket eden turlar tarihi İstanbul yarımadasında bulunan şaheserleri yarımşar günlük programlar ile size tanıtırlar. En azından Ayasofya Müzesi, Süleymaniye Camii, Sultan Ahmet Camii, Hipodrom ve Topkapı Sarayı Müzesi gibi şaheserleri gezme şansınız olur. Pek çok Roma, Bizans ve Türk eserlerini tanıyabileceğiniz Boğaziçi ve Asya yakası turlarına da katılmanız mümkündür. Bu turlar sonrasında unutamayacağınız güzellikler ve anılarla ülkenize dönersiniz.

2

Roma devri şehir surları, son Bizans devri fresk ve mozaikleri ile süslü, ünlü Kariye Müzesi, şehrin en güzel manzarasının görülebileceği Galata Kulesi, Boğaziçi kıyısındaki dünyanın en zengin sarayı Dolmabahçe, ünlü Arkeoloji Müzeleri, Türk İslam Sanatları müzesi, Mısır Çarşısı ve diğer bir çok tarihi eseri 3-4 günlük bir ziyaretle gezip tanıyabilirsiniz.
Ve Boğaz turları… Boğaz’da bir vapur gezisi, unutulmaz anılarınız arasına girecektir. Boğaz’ın iki yakasında sıralanan her birinden ayrı bir sevda masalının sulara yansıdığı asude ve emsalsiz yalılar, 20. yüzyılda yapılan lüks villalar, Dolmabahçe, Göksu ve Beylerbeyi Sarayları, Rumeli ve Anadolu Hisarları, balıkçı köylerinden kalma izler, lokantalar, çay bahçeleri, parklar, gece kulüpleri sizi büyüleyebilir. Aynı günde Karadeniz’in vahşi sahillerinde denize girip ardından Marmara’nın sakin kıyılarında bir çay bahçesinde bir fincan kahvenizi yudumlar ve İstanbul Boğazının güzelliğini doya doya seyredersiniz.

3

İstanbul tarihsel yapıların yenileriyle buluştuğu bir şehirdir. İstanbul’da alış veriş imkanları zengin ve çeşitlidir. Kapalı Çarşı ve girişteki büyük meşhur mağazalar, Beyoğlu, Nişantaşı butikleri, Bağdat caddesinin mağazaları yıl boyu hizmet verirler.
Ve biz estedenta Diş Kliniği olarak tum bunların ortasında İstanbul’un en merkezi noktası Şişli de sizleri tanışmaya ve kahve içmeye bekliyoruz. Dilerseniz ucretsiz muayene imkanından faydalanır isterseniz gelmeden bize ulaşarak talep ettiğiniz tedavi ile ilgili hazırlık yapılmasını ve en hızlı şekilde şekilde sonuç alınmasını sağlayabilirsiniz. Ya da sadece göruş alıp ne yapacağınıza daha sonra karar verebilirsiniz.…

Online Başvuru Formu

Lütfen aşağıda yer alan "Dosya Seç" butonuna tıklayarak panaromik Röntgen resminizi jpg ya da pdf formatında yükleyiniz
Sizi hangi saat aralığında aramamızı istersiniz?

deri mont
web tasarım
seo hizmeti
neo sambu